Családi Tarka Nap 2020
2020 szeptemberi Programunk összefoglalója
Az 1848-as szabadságharc utáni években indultak el ezekről a helyekről az örmények nagyobb tömegekben Budapest és Kolozsvár felé.
Az Ereklyés Országzászló Intézmény megalapítója, örökös elnöke.
1939-ben jött fel Budapestre, ahol az egyetem gyógyszerismeret tanszékének vezetője lett.
November 29-én örmény Szentmise közvetítés az Orlay utcai örmény templomból.